Markten

BOP control & test panels

Draagbare enkelvoudige BOP control unit

Deze draagbare compacte unit is ideaal voor het openen en sluiten van alle uitvoeringen enkelvoudige of dubbelvoudige hydraulische BOPs.

Mobiele multi line BOP control unit

Deze draagbare compacte unit is ideaal voor het openen en sluiten van alle uitvoeringen enkelvoudige of dubbelvoudige hydraulische BOPs. De unit bevat bedieningslijnen voor tenminste 3 BOPs.

Multi line wellhead control panel

De Resato multi line control unit is ontworpen voor het bedienen van een down hole safety valve, een master valve en/of wing valve. De unit heeft een alarm in de vorm van een luchthoorn welke afgaat op het moment dat de bedieninglijn van de DHSV, MV, WV, of het luchtcircuit, onder de preset druk komt.

Single well control unit type SPP

De Resato single well control panel type SPP, is ontworpen voor het bedienen van één surface of subsurface safety valve. De single well control unit SPP heeft een ESD functie. Naast de luchtgedreven aansturing is er tevens de mogelijkheid om met de hand te bedienen.