Markten

Workshop Pressure Test Units

Computer gestuurde work shop unit

Resato computer gestuurde testunits om te integreren in uw eigen test compartiment of test ruimte. Meetbereiken tot 10,000 bar.

Dubbele pomp, hoge capaciteit hoge druk pompunit type BMS

Wanneer een hoge capaciteit en en een hogedruk vereist is zal de Resato BMS deze verschaffen. Het uitvoeren van snelle testen of het testen van grote objecten is mogelijk met een optionele hoge capaciteit lage druk luchtgedreven pomp. Deze aanvullende pomp kan enkel- of dubbelwerkend zijn.

Work shop gastest of -vulunit type HBU

De Resato work shop gas test unit is een self-contained luchtgedreven unit met een bewezen ontwerp.De unit kan niet alleen gebruikt worden voor het op druk testen van afsluiters, fittingen, slangen, leiding, drukvaten en wellhead equipment maar is tevens geschikt voor gasvulling of gasoverdracht doeleinden.

Hydraulische work shop druktest unit type HPU

De Resato hydraulische workshop testunit is een self-contained luchtgedreven unit met een bewezen ontwerp. De unit kan niet alleen gebruikt worden voor het op druk testen van afsluiters, fittingen, slangen, drukvaten en wellhead equipment maar kan ook worden gebruikt voor het bedienen van hydraulische componenten zoals cilinders, persen, hydraulische afsluiters, boutspan-inrichtingen en hydraulische aandrijvingen.